Lekár – FBLR pre novú neurorehabilitačnú nemocnicu v Bratislave Sanom s.r.o.

Miesto práce: Miesto práce Nobelova 18, 831 02 Bratislava

Termín nástupu: 1.8.2021 alebo dohodou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 700 EUR/mesiac finálna výška platu bude závisieť od skúseností a znalostí kandidáta

Publikované: 05/12/21

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Očakávame:
– poskytovanie a zabezpečovanie komplexnej, konziliárnej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou daného odboru Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia /neurológia/ ortopédia/ vnútorné lekárstvo,
– samostatné vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti,
– ďalšie činnosti vyplývajúce z pozície lekára so špecializáciou na úseku zdravotnej starostlivosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

– stabilná práca v novej špecializovanej nemocnici zameranej na FBLR a neurorehabilitáciu,
– prácu v mladom kolektíve,
– osobnostný rast,
– možnosť profesionálneho uplatnenia,
– moderné prostredie,
– zaškolenie lekárov ako aj ostatného zdravotníckeho personálu – garantom kvality a profesionality – Sanatória Klimkovice.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 49 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v špecializačnom odbore FBLR/neurológia

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– komunikácia, starostlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup , dodržiavanie pravidiel, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť priority;
– IT gramotnosť – praktická znalosť práce s PC, precíznosť, spoľahlivosť, empatia, schopnosť pracovať, dodržiavanie morálnych a etických hodnôt, morálna bezúhonnosť, lojalita

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sanom s.r.o. je novo založená spoločnosť v Bratislave so zámerom poskytovania zdravotnej starostlivosti v oblasti liečebnej rehabilitácie.
Nemocnica Sanom predstavuje v podmienkach slovenského zdravotníctva prvú špecializovanú nemocnicu v oblasti FBLR a neurorehabilitácie spolu so širokým spektrom špecializovaných ambulancií.

Hľadáme pre našu nemocnicu profesionálnych ľudí s veľkým srdcom, ktorým ponúkame stabilnú prácu, zaujímavé profesionálne uplatnenie, možnosť osobného rastu, atraktívne ohodnotenie a iné zaujímavé benefity.
Predpokladaný termín otvorenia nemocnice Sanom – august 2021.

Adresa spoločnosti

Sanom s.r.o.
Tomášikova 30
821 01 Bratislava – mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alžbeta Jurčíková
Tel.: +421905687579
E-mail: poslať životopis