Rehabilitačné centrum Mestská poliklinika Hlohovec

redakcia fblr.sk

01/3/22

info, oddelenia FBLR,

Naše najmodernejšie rehabilitačné centrum sa zameriava na intenzívnu a včasnú rehabilitáciu pacientov po cievnych mozgových príhodách (porážkach) a ortopedických zákrokoch ako sú napr. TEP kolena alebo TEP bedra.

O pacienta sa v rehabilitačnom centre stará veľký multiodborový tím zložený z Internistu, Fyziatra, Neurológa, Logopéda, Psychológa, Ergoterapeuta, Zdravotných sestier, Zdravotných asistenov a Fyzioterapeutov. Pre pacienta a personál je k dispozícii plná škála rehabilitačných prístrojov pre poskytovanie Individuálneho telocviku, teploliečby, elektroliečby, vodoliečby, ergoterapie, svetloliečby a mnohých ďalších liečebných metód až po cvičenie vo virtuálnej realite.

Okrem špičkového rehabilitačného vybavenia a kvalitného rehabilitačného personálu poskytuje zariadenie pacientom maximálny komfort 21. storočia, ktorý však v iných zariadeniach na Slovensku často absentuje. Sú ním napr. možnosť 1 lôžkového ubytovania, samozrejmosť dostupnosti modernej a čistej bezbariérovej kúpeľne priamo z izby pacienta, satelitná televízia, hracie konzoly, Wi-Fi, možnosť spojiť sa s rodinou cez erárny Skype alebo kvalitná espresso káva v priebehu hospitalizácie kedykoľvek zdarma.

V závislosti od stavu pacienta a prípadného sprievodu rodinného príslušníka môže pacient využiť východ do historického platanového parku pod zámkom alebo do našej privátnej záhrady.

Viac info na:

https://mphc.sk/rehabilitacne-centrum/

Súvisiace články

Vyhlásenie Výboru SS FBLR k ...

Vyhlásenie Výboru SS FBLR k odstúpeniu prezidenta.
Ďakujeme  Doc. MUDr. Karolovi Hornáčkovi, PhD.  za jeho dlhoročnú činorodú prácu, aktívnu činnosť a spoluprácu pri budovaní a rozvoji spoločnosti ako aj reprezentáciu odboru FBLR na medzinárodnej úrovni.
 

redakcia fblr.sk
info
zobraziť

Systém vyhľadávania európskeho ekvivalentu lieku ...

Pomôcka pripravená spoločnosťou IQVIA, ktorá vytvorila systém vyhľadávania európskeho ekvivalentu lieku v jednej zo 14tich vybraných krajín, podľa ukrajinského názvu lieku/molekuly. Systém by mohol pomôcť s identifikáciou dostupných balení liekov, ktoré pacienti užívali v domovskej krajine.

redakcia fblr.sk
info
zobraziť