Rehabilitačné centrum Mestská poliklinika Hlohovec

redakcia fblr.sk

01/3/22

info, oddelenia FBLR,

Naše najmodernejšie rehabilitačné centrum sa zameriava na intenzívnu a včasnú rehabilitáciu pacientov po cievnych mozgových príhodách (porážkach) a ortopedických zákrokoch ako sú napr. TEP kolena alebo TEP bedra.

O pacienta sa v rehabilitačnom centre stará veľký multiodborový tím zložený z Internistu, Fyziatra, Neurológa, Logopéda, Psychológa, Ergoterapeuta, Zdravotných sestier, Zdravotných asistenov a Fyzioterapeutov. Pre pacienta a personál je k dispozícii plná škála rehabilitačných prístrojov pre poskytovanie Individuálneho telocviku, teploliečby, elektroliečby, vodoliečby, ergoterapie, svetloliečby a mnohých ďalších liečebných metód až po cvičenie vo virtuálnej realite.

Okrem špičkového rehabilitačného vybavenia a kvalitného rehabilitačného personálu poskytuje zariadenie pacientom maximálny komfort 21. storočia, ktorý však v iných zariadeniach na Slovensku často absentuje. Sú ním napr. možnosť 1 lôžkového ubytovania, samozrejmosť dostupnosti modernej a čistej bezbariérovej kúpeľne priamo z izby pacienta, satelitná televízia, hracie konzoly, Wi-Fi, možnosť spojiť sa s rodinou cez erárny Skype alebo kvalitná espresso káva v priebehu hospitalizácie kedykoľvek zdarma.

V závislosti od stavu pacienta a prípadného sprievodu rodinného príslušníka môže pacient využiť východ do historického platanového parku pod zámkom alebo do našej privátnej záhrady.

Viac info na:

https://mphc.sk/rehabilitacne-centrum/

Súvisiace články

Systém vyhľadávania európskeho ekvivalentu lieku ...

Pomôcka pripravená spoločnosťou IQVIA, ktorá vytvorila systém vyhľadávania európskeho ekvivalentu lieku v jednej zo 14tich vybraných krajín, podľa ukrajinského názvu lieku/molekuly. Systém by mohol pomôcť s identifikáciou dostupných balení liekov, ktoré pacienti užívali v domovskej krajine.

redakcia fblr.sk
info
zobraziť

Podpora a solidarita SLS s ...

SLS zaslala list Ukrajinskému veľvyslanectvu v SR, v ktorom sa pripája k vyhláseniam WMA, CPME a EFMA k situácii na Ukrajine. V prílohe Vám zasielame list aj vyhlásenia WMA a CPME, EFMA, s prosbou o ich zdieľanie na Vašich webových stránkach.

Ďakujeme za spoluprácu a spoluúčasť

S pozdravom

Slovenská lekárska spoločnosť

redakcia fblr.sk
info
zobraziť