USG diagnostika v praxi lekára

02/10/23

seminár,

18., 19.3.2023

Podujatie je určené pre všetkých zdravotníckych pracovníkov, ktorí sa zaujímajú o ultrazvukovú diagnostiku. Cieľom podujatia je poskytnúť účastníkom aktuálne informácie a poznatky v oblasti fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie a diskutovať o najnovších výskumoch a trendoch v tejto oblasti. Podujatie zahŕňa sériu odborných prednášok a workshopov, na ktorých sa budeme venovať:  Muskuloskeletálnej anatómii v oblasti hlavných častí pohybového aparátu v USG obrate, komplementácii sono nálezov s termografickými, RTG, MR, prípadne CT nálezmi, atď.
KEDY?: 18.03.2023 od 09:00 – 18:30
             19.03.2023 od 9:00 – 18:30
KDE?: Súvoz 39/1, 911 01 Trenčín
KREDITY?: 8
CENA?: 150€
REGISTRÁCIA TU
Počet účastníkov v kurze je limitovaný v počte 5 miest
(zaradení sú účastníci podľa poradia pripísanej platby na bankový účet).
Pre registráciu kliknite na tlačítko vyššie alebo nás prosím kontaktujte.
MUDr. Jozef Gabrhel, CSc.
Odborným garantom podujatia je MUDr. Jozef Gabrhel, CSc. je slovenský lekár a odborník v oblasti fyziatrie a liečebnej rehabilitácie. Získal svoj titul v odbore medicíny a následne získal doktorát v oblasti fyziatrie a liečebnej rehabilitácie. Jeho výskum sa zameriava na liečbu bolesti a rehabilitačnú liečbu pri rôznych ochoreniach a zraneniach. Je považovaný za jedného z popredných odborníkov v tejto oblasti na Slovensku a je častým spíkrom na odborných kongresoch a konferenciách.
Chcem zistiť viac…
Odborné práce
    MUDr. Jozef Gabrhel, CSc. je autorom mnohých odborných článkov, kníh a prezentácií, ktoré ponúkajú nielen ucelený prehľad o aktuálnych témach v medicíne, ale aj praktické riešenia a tipy pre pacientov. Jeho odborné materiály sú vhodné pre lekárov, zdravotníckych pracovníkov, ale aj pre širokú verejnosť, ktorá sa zaujíma o svoje zdravie.
Vďaka jeho vynikajúcemu odbornému know-how a rozsia- rhlemu záujmu o medicínske vzdelávanie, sú jeho publikácie vyhľadávané nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.
Dr. Gabrhel je inšpiráciou pre mnohých mladých lekárov a vý- znamným prispievateľom k rozvoju medicínskej vedy.
Chcem zistiť viac…

Na stiahnutie

Najnovšie udalosti