Joga prednáška a joga workshop

10/3/19

kongres,

4.10. a 5.10.2019

Radi by sme Vám dali do pozornosti tieto akcie:

V piatok 4.10. na kardiologickom kongrese v Šamoríne bude prednášať profesor S.C. Manchanda (Delhi, India) na tému Yoga: a promising technique to control CVD (v programe  na  str.51 )

https://www.sks.sk/sites/default/files/program_kongres_sks_2019_complete_0.pdf).

Prednášajúci je kardiológ, ktorý vedie oddelenie liečby kardiovaskulárnych chorôb, pri ktorom sa využívajú viaceré jógové techniky. Výsledky výskumov spracoval do viacerých štúdii, dokonca získal cenu Padam Sri indického prezidenta.

– V sobotu 5.10. od 9:00 do cca 12:00 bude v Bratislave v Jogacentre workshop s prof. Manchandom na tému Ako joga pomáha pri liečení srdcovo-cievnych chorôb. Pozvánku nájdete v prílohe.

Nutné sa prihlásiť ešte dnes -3.10.!

– Tiež pripomíname blížiace sa workshopy Joga v rehabilitácii 12.10. na Sliači, kde si popri cvičeniach proti bolestiam chrbta ukážeme aj jogové cvičenia pre oči a 26.10.2019 v Trenčíne, kde budú hlavnou témou Jogové techniky podporujúce tráviacu sústavu.

Zatiaľ s pozdravom

Mgr. Paulína Mináriková

Na stiahnutie

Fotogaléria

Najnovšie udalosti

5th Online Master Course: Scoliosis ...

ISICO presents the Online master course

“Principles and practise of scoliosis conservative treatment”

ISICO – Italian Scientific Spine Institute promotes and develops an innovative approach to the rehabilitation treatment of non-surgical diseases of the spine, from childhood to old age.

Do you want to learn, in a practical way, the most updated evidence based clinical practice for your scoliosis patients using the best e-learning educational tools, and without moving from your busy office? This is the course for you!

The first four editions were indeed a great success, involving participants coming from all five continents, engaged in an ongoing learning process that is actually both captivating and effective.

kurz
zobraziť