COVID-19 OUTBREAK, REHABILITATION SERVICES AND ACTIVITY OF PRM SPECIALISTS IN ITALY

redakcia fblr.sk

03/15/20

info,

The Italian Society of Physical and Rehabilitation Medicine (SIMFER) believes that every effort should be made to keep adequate levels of activities in this sector in such difficult circumstances, not only to ensure appropriate interventions to the persons in need of rehabilitation, but also to support all the other areas of healthcare by facilitating the continuity of care.
This document summarizes the recommendations of SIMFER, issued with the aim of providing adequate care as well as protecting patients and professionals, and taking into account that the top priority is to limit the spread of the infection.

Na stiahnutie

Súvisiace články

Systém vyhľadávania európskeho ekvivalentu lieku ...

Pomôcka pripravená spoločnosťou IQVIA, ktorá vytvorila systém vyhľadávania európskeho ekvivalentu lieku v jednej zo 14tich vybraných krajín, podľa ukrajinského názvu lieku/molekuly. Systém by mohol pomôcť s identifikáciou dostupných balení liekov, ktoré pacienti užívali v domovskej krajine.

redakcia fblr.sk
info
zobraziť

Podpora a solidarita SLS s ...

SLS zaslala list Ukrajinskému veľvyslanectvu v SR, v ktorom sa pripája k vyhláseniam WMA, CPME a EFMA k situácii na Ukrajine. V prílohe Vám zasielame list aj vyhlásenia WMA a CPME, EFMA, s prosbou o ich zdieľanie na Vašich webových stránkach.

Ďakujeme za spoluprácu a spoluúčasť

S pozdravom

Slovenská lekárska spoločnosť

redakcia fblr.sk
info
zobraziť